Punčochové kalhoty

punčochové

Punčochové kalhoty nebo takzvané punčocháče jsou vyrobeny ze silonua podobných materiálů. Jsou průhledné a proto navozují dojem, že je nemáte oblečené. Jejich pomocí můžete tónovat barvu pokožky vašich nohou, navodit pocit, že jsou vaše nohy ještě hladší, nebo je lépe vytvarovat.

Nosí je ženy a dívky převážně k šatům nebo sukni. Další jejich funkcí je zahřátí nositelky, ale to jen v opravdu omezené míře. Punčochové kalhoty mohou být lesklé, matné, tělové, transparentní, barevné, se vzory, stahovací, bez klínů, s nízkým pasem, samodržící, vyrobeny z různých materiálů, atd.

Punčochové kalhoty online

Ze stejný materiálů můžou být vyrobeny také ponožky a podkolenky. Všechny tyto výrobky můžete zakoupit v drogeriích, obchodech se spodním prádlem, obchodech s obuví, nebo dokonce ve specializovaných obchodech s punčocháči.

Punčochové kalhoty zdarma

Samozřejmě si je také můžete objednat na internetu.

Hodnocení článku Punčochové kalhoty: Top Články

Tagy: Kalhoty Damske Lyzarske Zateplene Detske Panske Zimni Tehotenske Snb Snowboard Puncochove Eroticke Vzorovane Teple Dotex Barevne

Překlepy: ounčochové lunčochové ppunčochové unčochové pznčochové phnčochové pjnčochové pinčochové puunčochové pnčochové pončochové pubčochové puhčochové pujčochové pumčochové punnčochové pučochové punxochové pundochové punfochové punvochové punccochové punochové punkochové punčichové punčkchové punčlchové punčpchové punčoochové punčchové punčoxhové punčodhové punčofhové punčovhové punčocchové punčohové punčokhové punčocgové punčoczové punčocuové punčocjové punčocnové punčocbové punčochhové punčocové punčochivé punčochkvé punčochlvé punčochpvé punčochoové punčochvé punčochocé punčochofé punčochogé punčochobé punčochovvé punčochoé punčochowé punčochovw punčochovs punčochovd punčochovr punčochovee punčochov punčochovi


Vyhledávání:


Nejzajímavější: