Kalhoty Paul Frank

paul frank

Kalhoty Paul Frank jsou překvapivě společenské. Tato značka se zaměřuje spíše na děti ale nabízí jeden model pánských kalhot do společnosti. Firma Paul Frank je totiž velmi výstřední. Proslavila se totiž oblečením s postavičkou opičky nakreslenou jednoduchou grafikou.

Postupně se k opičce přidala celá rodina dalších zvířátek. Proto se nemůžeme divit, že se tato firma zaměřuje především na ty nejmenší. Proto i kalhoty Paul Frank jsou vyráběny pro malé děti. Zatím je jen jediná výjimka pánských kalhot, ale do budoucna je v plánu rozšíření výrobkového portfolia.

Kalhoty Paul Frank online

Dnes v nabídce firmy Paul Frank můžeme najít jak oblečení, tak také spoustu dalších doplňků. Jsou to například mikiny, trička, tílka, kraťase, bundy, šaty, sukně, spodní prádlo, psací potřeby, boty, hračky, kabelky, opasky, peněženky, tašky, přívěšky, atd.

Kalhoty Paul Frank zdarma

Specializované obchody v České republice bohužel nenajdete. Veškeré zboží si ale můžete objednat v mnoha eshopech.

Hodnocení článku Kalhoty Paul Frank: Top Články

Překlepy: oaul laul ppaul aul pqul pwul psul pyul paaul pul peul pazl pahl pajl pail pauul pal paol pauk pauo paup paull pau drank rrank trank grank vrank crank ffrank rank feank fdank ffank ftank frrank fank frqnk frwnk frsnk frynk fraank frnk frenk frabk frahk frajk framk frannk frak franj frani frano franl franm frankk fran franc


Vyhledávání:


Nejzajímavější: