Kalhoty na motorku

motorku

Kalhoty na motorku jsou většinou kožené, mohou být ale také textilní, enduro nebo ATV. V nabídkách výrobců najdete jak pánské kalhoty, tak také dámské a dokonce i dětské. Tyto kalhoty jsou většinou vybaveny polyesterovou podšívkou, chrániči v oblasti kolen, nevyjímatelnými protiúrazovými protektory v oblasti kyčlí a holení, zipem na propojení s bundou, či reflexními pruhy, apod.

Kožené kalhoty jsou vysoce kvalitní, nepromokavé a přesto prodyšné, a to i v letních měsících. Také jsou odolné proti odření, roztržení a ošoupání a proto jsou oblíbené nejen u motorkářů. Kalhoty enduro jsou vyrobeny z velmi tvrdého materiálu a proto jsou odolné proti odření, roztrhnutí, propíchnutí i běžnému opotřebení.

Kalhoty na motorku online

Výhoda ATV kalhot je pak v jejich střihu, který padne na každou postavu. Všechny druhy kalhot na motorku i dalšího moto oblečení a moto doplňky si můžete zakoupit ve speciálních obchodech s tímto zbožím.

Kalhoty na motorku zdarma

Výrobci moto oblečení jsou například Honda, Kawasaki, Suzuki, Yamaha, MBW, Ducati, Harley Davidson, Alpinestar, atd.

Hodnocení článku Kalhoty na motorku: Top Články

Tagy: Motorku Helmy Obleceni Rukavice Prilby Boty Doplnky Stojan Bazar Kalhoty Textilni Levne

Překlepy: notorku jotorku kotorku mmotorku otorku mitorku mktorku mltorku mptorku mootorku mtorku mororku moforku mogorku mozorku mottorku moorku modorku motirku motkrku motlrku motprku motoorku motrku motoeku motodku motofku mototku motorrku motoku motorju motoriu motorou motorlu motormu motorkku motoru motorcu motorkz motorkh motorkj motorki motorkuu motork motorko


Vyhledávání:


Nejzajímavější: