Kalhoty na kolo

kolo

Kalhoty na kolo jsou upraveny tak aby umožňovaly cyklistům co největší pohodlí při jízdě. Zvláštností cyklistických kalhot je to, že mají mezi nohami všitou speciální protibakteriální vycpávku v ergonomickém tvaru.

Každé kalhoty na kolo mají silikonový proužek zevnitř nohavic, který zabraňuje vyhrnování a otlakům. Některé modely ještě obsahují reflexní prvky pro maximální bezpečnost. Dámské, pánské i dětské kalhoty na kolo mohou být krátké, dlouhé, zimní, letní s lacly nebo do pasu, apod.

Kalhoty na kolo online

Výrobci těchto kalhot mají ve svém výrobkovém portfoliu také další oblečení a doplňky na kolo. Najdete zde dresy, bundy, ale i kola, brýle, boty, batohy, atd. Mezi známé výrobce patří například Specialized, Scott, Craft, apod.

Kalhoty na kolo zdarma

Toto oblečení si můžete vyzkoušet a zakoupit v každém obchodě s cyklistickým vybavením. Velký výběr najdete také v různých eshopech s cyklo oblečením.

Hodnocení článku Kalhoty na kolo: Top Články

Tagy: Kolo Detske Jizdni Horske Drzak Pro Prodam Odrazedlo Kalhoty Kratke Volne Zimni Damske

Překlepy: jolo iolo oolo lolo molo kkolo olo colo kilo kklo kllo kplo koolo klo koko kooo kopo kollo koo koli kolk koll kolp koloo kol


Vyhledávání:


Nejzajímavější: