Cyklistické kalhoty

cyklistické

Cyklistické kalhoty jsou speciálně vyvinuty pro pohodlnou jízdu na kole. Jejich zvláštnosti je to že mají mezi nohami všitou speciální protibakteriální vycpávku, která má ergonomický tvar. Tyto kalhoty jsou šité s ergonomickými švy a s gelovým zakončením nohavic.

Silikonový proužek zevnitř nohavic zabraňuje vyhrnování a otlakům. Některé modely ještě obsahují reflexní prvky pro maximální bezpečnost. Dámské, pánské i dětské cyklistické kalhoty mohou být krátké, dlouhé, zimní, letní s lacly nebo do pasu, apod. Některé zimní modely jsou dokonce doporučovány i jako kalhoty na běžky.

Cyklistické kalhoty online

Výrobci těchto kalhot vyrábějí i ostatní oblečení na kolo nebo i kola samotné. Jsou to například Specialized, Scott, Craft, apod. Toto oblečení si můžete vyzkoušet a zakoupit v každém obchodě s cyklistickým vybavením.

Cyklistické kalhoty zdarma

Velký výběr najdete také na různých internetových stránkách s cyklo oblečením.

Hodnocení článku Cyklistické kalhoty: Top Články

Tagy: Kalhoty Damske Lyzarske Zateplene Detske Panske Zimni Tehotenske Snb Snowboard Cyklisticke Dlouhe

Překlepy: xyklistické dyklistické fyklistické vyklistické ccyklistické yklistické kyklistické caklistické csklistické cxklistické cyyklistické cklistické ciklistické czklistické cyjlistické cyilistické cyolistické cyllistické cymlistické cykklistické cylistické cyclistické cykkistické cykoistické cykpistické cykllistické cykistické cyklustické cykljstické cyklkstické cyklostické cykliistické cyklstické cyklystické cyklestické cykliatické cykliwtické cyklietické cyklidtické cyklixtické cykliytické cyklisstické cyklitické cykliztické cyklisrické cyklisfické cyklisgické cykliszické cyklisttické cyklisické cyklisdické cyklistucké cyklistjcké cyklistkcké cyklistocké cyklistiické cyklistcké cyklistycké cyklistecké cyklistixké cyklistidké cyklistifké cyklistivké cyklisticcké cyklistiké cyklistikké cyklisticjé cyklisticié cyklisticoé cyklisticlé cyklisticmé cyklistickké cyklisticé cyklisticcé cyklistickw cyklisticks cyklistickd cyklistickr cyklistickee cyklistick cyklisticki


Vyhledávání:


Nejzajímavější: